Ассоциация "Региональное строительство"
 Главная
Ассоциация
Деятельность
Все новости
Пресс-центр
Контакты
 
Follow Me On Twitter

Наталія Козловська: В Україні мають провести інвентаризацію «довгобудів»

Новости Ассоциации → 2021 → 11.2021 → Наталія Козловська: В Україні мають провести інвентаризацію «довгобудів»

Наталія Козловська: В Україні мають провести інвентаризацію «довгобудів»Урядовий комітет з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу, розвитку громад і територій та захисту довкілля підтримав проєкт постанови «Деякі питання формування переліку об'єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію», розроблений Мінрегіоном. Мета цього документу - проведення регіонами повної інвентаризації об'єктів незавершеного житлового будівництва. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Формування переліку об'єктів незавершеного житлового будівництва - крок на шляху до вирішення болючого питання "довгобудів". Ця проблема вимагає чіткого розуміння поточної ситуації, інвентаризації таких об'єктів та перевірки їхнього техніко-економічного стану. Йдеться про повну картину у розрізі всіх областей України», - наголосила Наталія Козловська.

Проєктом постанови передбачено, що усі ОДА та міські держадміністрації мають створити переліки об'єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію. Водночас - сформувати щодо кожного з таких об'єктів інвентаризаційну справу.

Зазначимо, статтею 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», чітко визначена відповідальність місцевих державних адміністрацій щодо здійснення на відповідних територіях державного контролю за дотриманням договірних зобов'язань забудовниками, діяльність яких пов'язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

Для сприяння постраждалим інвесторам незавершеного житлового будівництва Урядом у серпні 2020 року було утворено Міжвідомчу робочу групу за участі представників Мінрегіону, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції тощо.  Її основними завданнями є сприяння забезпеченню координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об'єктів незавершеного житлового будівництва, а також розроблення пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази з цих питань.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що створення умов для розв'язання житлових проблем громадян - важливий виклик сьогодення.Другие новости и события

Вітаємо із днем ​​народження засновника компанії ТОВ "Новаторбуд" І.В. ТкаченкаВітаємо із днем ​​народження засновника компанії ТОВ "Новаторбуд" І.В. Ткаченка // 30.11.2021
Шановний Ігорю В'ячеславовичу!

Вітаємо Вас із днем ​​народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, миру, благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних успіхів.

Нехай Вас завжди оточує тепло сердець, добро та взаєморозуміння.

Пропозиції до законопроєкту "Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому" (№5091) // 25.11.2021
01 листопада відбулось обговорення законопроєкту «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому» (№5091) в рамках засідання Комітету КБУ з питань фінансової, банківської й інвестиційної діяльності.

Як запровадити європейські правила контролю якості та безпечності будівельної продукції в Україні: BRDO опублікували Зелену книгу // 23.11.2021
01 січня 2023 року Україна імплементує в національне законодавство Регламент (ЄС) №305/2011 Закон України «Про надання будівельної продукції на ринку».

СтройОбзор - портал новостроек
Интернет-портал недвижимости www.meget.kiev.ua
БудФонд
Строительная бухгалтерия
Группа изданий КАПСТРОИТЕЛЬСТВО