Асоціація "Регіональне будівництво"
UA | RU | EN
 Головна
Асоціація
Діяльність
Всі новини
Прес-центр
Контакти

Секція №1 ЖК "Меридіан" готується до здачі, - ТДВ "Житлобуд-2"

Новини Компаній → 2019 → 12.2019 → 09.12.2019 → Секція №1 ЖК "Меридіан" готується до здачі, - ТДВ "Житлобуд-2"

Компанія "Житлобуд-2" продовжує будівництво ЖК "Меридіан", розташованого на перетині вулиць Гвардійців Широнінців та Дружби Народів у районі Північної Салтівки. Одночасно роботи ведуться у першій, другій, одинадцятій та дванадцятій секціях житлового комплексу. Секції №6,7,8,9 та 10 вже здані в експлуатацію.

Секція №1

Завершуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування. Триває монтаж трьох ліфтів. Секцію готують до здачі.

Триває благоустрій прибудинкової території.

Секція №2

У другій секції встановлено перекриття над п'ятим поверхом. Завершується бетонування вертикальних конструкцій та кладка зовнішніх стін шостого поверху. Продовжується кладка внутрішніх стін першого, другого та третього поверхів.

Секція №11

Ведуться роботи з влаштування покрівлі.

Секція №12

Ведеться монтаж вертикальних конструкцій восьмого та дев'ятого поверхів. Триває кладка зовнішніх стін восьмого поверху та внутрішніх стін сьомого поверху.

 

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖК

Секция №1 ЖКДругие новости и события

Новини будівництва житлового будинку PesochinSky, - «КДБК»Новини будівництва житлового будинку PesochinSky, - «КДБК» // 09.12.2019
Ведуться роботи зі встановлення металопластикових вікон на 7-8 поверхах, армування сходових маршів та майданчиків, встановлення опалубки для бетонування шахт ліфтів, виготовлення огорож балконів.

СтройОбзор - портал новостроек
Интернет-портал недвижимости www.meget.kiev.ua
БудФонд
Строительная бухгалтерия
Группа изданий КАПСТРОИТЕЛЬСТВО