Ассоциация "Региональное строительство"
 Главная
Ассоциация
Деятельность
Все новости
Пресс-центр
Контакты
 
Follow Me On Twitter

Наталія Козловська: Вітчизняна будівельна продукція має відповідати європейським вимогам щодо якості та безпечності

Новости Ассоциации → 2021 → 11.2021 → Наталія Козловська: Вітчизняна будівельна продукція має відповідати європейським вимогам щодо якості та безпечності

Наталія Козловська: Вітчизняна будівельна продукція має відповідати європейським вимогам щодо якості та безпечностіПісля набуття чинності законом України «Про надання будівельної продукції на ринку» у січні 2023 року вся вітчизняна будівельна продукція має відповідати європейським вимогам щодо якості та безпечності. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська під час онлайн-конференції з представниками Української Асоціації «Укрелектрокабель».

«Усі процедури, передбачені цим законом, будуть виконуватись українськими виробниками у відповідності до європейських правил. Це стосується виготовлення продукції, оцінки та перевірки стабільності її показників, декларування, а також ринкового нагляду. Починаючи з наступного року, ДІАМ здійснюватиме ринковий нагляд за будівельною продукцією. Для цього Інспекцією розроблено та опубліковано для громадського обговорення проєкт секторального плану державного ринкового нагляду на 2022 рік. Тож запрошуємо громадськість взяти активну участь в його обговоренні», - повідомила Наталія Козловська.

Заступниця Міністра також повідомила, що Мінрегіон продовжує роботу з впровадження в українське законодавство Регламенту ЄС 305. Відтак розроблено низку підзаконних нормативно-правових актів, які планується затвердити до кінця року. Йдеться про проєкт постанови «Деякі питання надання будівельної продукції на ринку» та переліки національних стандартів, що є ідентичними відповідним європейським гармонізованим стандартам.

Крім того, триває розробка низки науково-технічних документів, які надалі дозволять впровадити «національні мандати». Вони стануть основою для розроблення національних стандартів та документів з оцінки прийнятності на продукцію, щодо якої відсутні відповідні європейські документи.

Зазначимо, у межах комплексного оновлення нормативного забезпечення у будівництві, у Мінрегіоні триває розроблення понад 30 ДБН щодо будівельної продукції.

Окрім того, Національний орган стандартизації (ДП «УкрНДНЦ») схвалив пропозиції Мінрегіону щодо розроблення ще 133 національних будівельних стандартів та включив їх до Програми робіт з національної стандартизації на 2021 рік. Серед них - 35 горизонтальних стандартів, що містять випробування на вогнестійкість та пожежну класифікацію будівельних виробів і будівельних конструкцій з ідентичним ступенем відповідності.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд затвердив формат електронних документів містобудівної документації.Другие новости и события

Вітаємо із днем ​​народження засновника компанії ТОВ "Новаторбуд" І.В. ТкаченкаВітаємо із днем ​​народження засновника компанії ТОВ "Новаторбуд" І.В. Ткаченка // 30.11.2021
Шановний Ігорю В'ячеславовичу!

Вітаємо Вас із днем ​​народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, миру, благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних успіхів.

Нехай Вас завжди оточує тепло сердець, добро та взаєморозуміння.

Наталія Козловська: В Україні мають провести інвентаризацію «довгобудів»Наталія Козловська: В Україні мають провести інвентаризацію «довгобудів» // 29.11.2021
Урядовий комітет з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу, розвитку громад і територій та захисту довкілля підтримав проєкт постанови «Деякі питання формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію», розроблений Мінрегіоном.

Пропозиції до законопроєкту "Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому" (№5091) // 25.11.2021
01 листопада відбулось обговорення законопроєкту «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому» (№5091) в рамках засідання Комітету КБУ з питань фінансової, банківської й інвестиційної діяльності.

СтройОбзор - портал новостроек
Интернет-портал недвижимости www.meget.kiev.ua
БудФонд
Строительная бухгалтерия
Группа изданий КАПСТРОИТЕЛЬСТВО