Ассоциация "Региональное строительство"
 Главная
Ассоциация
Деятельность
Все новости
Пресс-центр
Контакты
 
Follow Me On Twitter

Підготовка законопроєкту про посилення відповідальності у сфері містобудування – на завершальній стадії

Новости Ассоциации → 2021 → 07.2021 → Підготовка законопроєкту про посилення відповідальності у сфері містобудування – на завершальній стадії

Підготовка законопроєктуУ Комітеті Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності відбулось чергове засідання Робочої групи з підготовки законопроєкту щодо посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності. Про хід підготовки повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Недотримання будівельних норм - явище, яке, на жаль, присутнє у кожному місті України. І це потрібно виправляти. Посилення відповідальності має стати важливим аргументом на користь прозорої роботи. Я рада повідомити, що підготовка довгоочікуваного проєкту Закону - на завершальному етапі. І вже найближчим часом матимемо документ належної якості, який буде зареєстровано у Верховній Раді», - наголосила Наталія Козловська. 

Робоча група розглянула драфт майбутнього проєкту Закону, в якому були враховані пропозиції учасників. Під час засідання присутні обговорили конкретні механізми посилення відповідальності за правопорушення у сфері містобудівної діяльності. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Верховна Рада України ухвалила за основу два законопроєкти, які спрямовані на комплексну реформу сфери містобудування.Другие новости и события

Поздравляем с днем рождения директора ООО «Спецгазстрой» Л.Б. Либермана!Поздравляем с днем рождения директора ООО «Спецгазстрой» Л.Б. Либермана! // 21.07.2021
Уважаемый Леонид Борисович!

Знаем и ценим Вас как компетентного, энергичного, грамотного специалиста, яркую и целеустремленную личность, одного из самых деятельных участников нашей Ассоциации.

Желаем Вам счастья, семейного тепла и благополучия, неугасаемого оптимизма и вдохновения, воплощения всех Ваших профессиональных и творческих планов! Пусть в Вашей жизни будет как можно больше приятных событий и радостных дней!

Конфедерація будівельників України стурбована прийнятим 01 липня 2021 року законопроєктом №5600Конфедерація будівельників України стурбована прийнятим 01 липня 2021 року законопроєктом №5600 // 15.07.2021
Конфедерація будівельників України стурбована прийнятим 01 липня 2021 року законопроєктом №5600, яким пропонується введення ПДВ для кінцевого покупця при продажі квартири та збільшення прибуткового податку з 5% до 18% на третю і наступні угоди з квартирами.

РЕФОРМА ДАБІ- ФІНАЛРЕФОРМА ДАБІ- ФІНАЛ // 15.07.2021
6 липня Конфедерація будівельників України провела круглий стіл на тему: «РЕФОРМА ДАБІ- ФІНАЛ: доопрацювання законопроєкту №5655 до другого читання».

СтройОбзор - портал новостроек
Интернет-портал недвижимости www.meget.kiev.ua
БудФонд
Строительная бухгалтерия
Группа изданий КАПСТРОИТЕЛЬСТВО